Роковини від дня народження Тараса Шевченка відзначили на його батьківщині

Дата: 09.03.2023 17:18

🇺🇦 Сьогодні вся Україна відзначає 209 річницю від дня народження нашого земляка - поета, художника, прозаїка Тараса Григоровича Шевченка.

🇺🇦 На його батьківщині, в селах Шевченкове та Моринці, відбулися урочисті заходи за участі керівництва Черкаської обласної військової адміністрації на чолі з начальником Ігорем Табурцем, народного депутата Сергія Нагорняка, начальника Звенигородської районної військової адміністрації Юрія Піковського, керівників територіальних громад та місцевих жителів.

🇺🇦 До цієї делегації долучився й наш міський голова Олександр Заборовець.

🇺🇦 Учасники заходу вшанували пам'ять славетного земляка, який протягом свого короткого життя душею вболівав за рідну Україну, за її мову та традиції, який був далеко від неї та думками линув до рідної, батьківської землі.