Юні поети громади крокували "Тарасовими шляхами"

Дата: 10.03.2023 14:12

🖋 З нагоди Дня народження та вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, 9 березня 2023 року у міській бібліотеці для дітей відбувся конкурс юних поетів "Тарасовими шляхами".

🔹 Метою Конкурсу було дати можливість талановитим дітям спробувати свої сили, відчути себе справжніми письменниками та поринути в чарівний світ літератури. Захід проходив у патріотично-урочистій атмосфері.

🖋 Цього року в конкурсі взяли участь чотирнадцять юних обдарувань громади у трьох вікових категоріях, які презентували власні вірші. Авторські твори вражали своєю оригінальністю, відображенням сучасності та не залишили байдужими, а ні членів журі, а ні педагогів, а ні батьків присутніх на заході.

🖋 За підсумками журі, у вікових категорія:

➡️ 7 - 11 років:

– І місце зайняв Максим Шинкаренко (Стецівська гімназія);

- ІІ місце розділили Сліпченко Ніка (Початкова школа) та Водоп'ян Анна (Стецівська гімназія);

ІІІ місце – здобув Ткачов Андрій (Юрківська гімназія);

➡️ 12 – 14 років:

– І місце зайняли Дзюба Поліна (Ватутінська гімназія №1) та Зорич Анна (ліцей №2);

- ІІ місце розділили Рябоненко Вероніка (ліцей №2) та Ткачова Олександра (Юрківська гімназія);

- ІІІ місце посіла Гоцька Дар'я (ліцей №1);

Фото без описуФото без опису

➡️ 15 - 17 років:

– перемогу здобула Шарова Анастасія (ліцей №2);

- ІІ місце посіли Грицаєнко Тетяна (ліцей №1) та Севастьянова Єлизавета (ліцей №2);

- ІІІ місце розділили Біляченко Владислава (Юрківська гімназія) та Кротенко Мадея (ліцей №1).

Фото без описуФото без опису

🔹 Учасників заходу привітала Валентина Дроздова, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту та вручила їм грамоти і призи від відділу.

🔹 Авторські твори юних поетів будуть презентовані на шпальтах Ватутінської міської газети "Місто робітниче".