Кожна добра справа наближає перемогу

Дата: 10.03.2023 15:50
Кількість переглядів: 44

🟢 Мешканці громади вкотре показали, що в наших силах допомагати нашим військовим. І це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто дає нам змогу не відчувати на собі всіх жахіть війни.

🪖 Протягом тижня, що минає, на захист країни було відправлено три мешканці громади, які були забезпечені сухпайками та ковбасними виробами.

️ Військовослужбовцям, які перебувають на Бахмутському напрямку передано футболки, теплі кофти на флісі (б/в), рукавички та устілки для взуття.

️ Від ГО "Єдність та порозуміння" військовослужбовцю, який воює на Донеччині, передано навушники, тактичні окуляри, бронежилет та каску.

🟢 З переліку добрих справ не зникають плетіння маскувальних сіток, адже замовлення на їх виготовлення надходять дуже часто, в’язання теплих речей та пошиття устілок, виготовлення окопних свічок та засобів для обігріву.

🟢 І приємним є те, до цієї роботи долучаються люди різні за віком, але об’єднані однією метою – допомогти нашим захисникам швидше здобути перемогу.

🙏 Щиро дякуємо всім, хто своїм ентузіазмом та невтомною працею дає можливість підтримувати наших рідних та близьких, які перебувають під постійним ворожим вогнем:

️ торговій марці "Климовичі" за надані ковбасні вироби.

️ ФОП, які надають допомогу у вигляді продуктів харчування для формування сухпайків нашим захисникам.

️ всім, хто не втомлюється плести маскувальні сітки, в'язати теплі речі, та виготовляли засоби для обігріву, які так потрібні нашим захисникам.

🟢 Коли вся громада злагоджено допомагає воїнам ЗСУ - то міцнішає віра в те, що перемога – не за горами!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень