Ще один воїн знайшов свій останній спочинок на Алеї Слави

Дата: 15.03.2023 14:54

🔲 Сьогодні громада провела в останню путь захисника Вітчизни, людину, яка понад усе любила Україну і робила все можливе, щоб якнайшвидше здолати ворога і здобути для рідної землі мир.

🇺🇦 Це підполковник Антонець Олександр Олександрович - військовослужбовець військової служби за контрактом, начальник відділу рекрутингу та комплектування, заступник начальника сектору комплектування Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Фото без описуФото без опису

🔲 Він народився 24 квітня 1984 року в селі Новоандріївка Волноваського району Донецької області. Тут пройшли його роки дитинства і юності, тут здобув середню освіту.

🔲 За покликом серця обрав професію військового - закінчив військово – юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

🔲 Брав участь в антитерористичній операції, захищав країну від окупантів.

Фото без описуФото без опису

🔲 Його життєвий шлях обірвався за півтора місяця до 39-річчя - помер 12 березня 2023 року в місті Добропілля під час несення чергування.

🔲 Хоча все життя Олександра було пов’язане з Донеччиною, та останній свій спочинок він знайшов у нашій землі, адже війна пов’язала його родину з нашим містом, яка вимушена була покинути свою рідну домівку у Волновасі внаслідок вторгнення російських окупантів.

🔲 Під час прощання на площі Соборності від імені всієї громади секретар міської ради Алла Чорнобай висловила щирі співчутті батькам Олександра – Олександру Петровичу та Ользі Володимирівні, дружині Людмилі, доньці Софії та сестрі Світлані.

Фото без описуФото без опису

🔲 Слова підтримки прозвучали і від товаришів по службі, які приїхали провести в останню життєву дорогу свого побратима.

🙏 Траурний кортеж містяни зустрічали живим коридором, з квітами, зітнувшись на коліна, схиливши у скорботі голови.

🙏 Поховали Олександра з усіма військовими почестями.

Фото без описуФото без опису

🙏 Світла пам'ять захиснику і вічна наша вдячність.

🇺🇦 Герої не вмирають – вони живуть у нашій пам’яті, у наших серцях.

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦 Слава її Героям!