Висловлюємо слова вдячності за співпрацю Благодійній організаціі «Благодійний фонд «Восток SOS»

Дата: 17.03.2023 08:04

Тривалі перемовини і співпраця між виконавчим комітетом і «Благодійний фонд «Восток SOS» довели, що результат обов’язково буде, якщо докласти зусилля для його отримання.

Фото без описуФото без опису

16 березня наша громада отримала гуманітарний вантаж у вигляді нових 30 комплектів: багатофункціональних медичних ліжок, медичних матраців, протипролежневих систем та столів приліжкових.

Фото без описуФото без опису

Благодійна організація доводить своїми справами, що її основна місія – всебічна допомога постраждалим від збройного конфлікту  і ВПО, сприяння демократичним трансформаціям та затвердженню цінностей прав людини в Україні – втілюється в життя.

Фото без описуФото без опису

Весь вантаж загальною вартістю 1,43 млн грн  передано в КНП «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради».