Керівники привітали комунальників з професійним святом

Дата: 17.03.2023 10:37

🔸  Сьогодні міський голова Олександр Заборовець та заступник міського голови Юрій Кубявка привітали працівників комунальних підприємств громади з прийдешнім професійним святом, яке щороку відзначається у третю неділю першого місяця весни і цього року припадає на 19 березня.

🔸  Керівник громади подякував комунальникам за плідну працю, за зусилля, направлені на забезпечення наших громадян важливими послугами, за оперативність у ліквідації аварійних ситуацій, за професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків. Побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, витримки і терпіння, родинної злагоди, успіхів у всіх справах та побільше у житті позитиву.

🔸 З нагоди свята міський очільник вручив Почесні грамоти виконавчого комітету:

️  Базилевській Людмилі Іванівні – головному бухгалтеру Ватутінського комунального підприємства теплових мереж,

️  Вовк Володимиру Вікторовичу - слюсарю аварійно-відновлюваних робіт 5 розряду служби водопостачання Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал",

Лисенку Михайлу Миколайовичау – слюсарю-ремонтнику 5 розряду служби каналізації Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал",

Фото без описуФото без опису

️  Нечипоренко Людмилі Петрівні – начальнику відділу кадрів Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства,

️  Поштаренку Сергію Володимировичу – оператору котельні 4 розряду Ватутінського комунального підприємства теплових мереж,

️  Трохименку Володимиру Миколайовичу – підсобному робітнику 2 розряду служби поточного ремонту Ватутінського виробничого управління.