Працюємо далі, не зменшуємо темп, тримаємо стрій - адже тільки разом ми непереможні!

Дата: 17.03.2023 14:42

Фото без опису🔹🔸 Традиційно щотижня ми звітуємо про те, чим же ми допомагали нашим військовим протягом неділі, що минає. Ми робимо все від нас залежне і головне своєю працею піднімаємо бойовий дух захисникам, адже завдячуючи щоденному подвигу наших воїнів ми живемо мирним життям.

️ на Донеччину, через волонтера Ярослава Лупаїна, направлено гуманітарний вантаж, а саме: плащі – дощовики, обігрівачі – сушарки на окопних свічках, ліки, маскувальну сітку та в’язані шкарпетки,

️ дружині військовослужбовця, який перебуває на Харківщині, для формування посилки надано 10 банок тушонки,

️ волонтерці, для формування посилки військовим на Донеччину, надано плащі – дощовики, ліки (антибіотики), устілки для взуття,

➡️ 4 мешканцям громади, які призвані на військову службу, видано сухпайки, ковбасні вироби, шкарпетки, рукавички, шапки, футболки,

🔹 Ми не зупиняємося у своєму русі до Перемоги, і поряд з основною роботою та щоденними справами знаходимо час й для добрих справ, які стануть у нагоді нашим звитяжним хлопцям і дівчатам.

🙏 Щиро дякуємо всім, хто своєю невтомною працею дає можливість підтримувати наших земляків - військових:

✅ ФОП Віктору та Сергію Швирлам - за надані матеріали для виготовлення пальників на сухому спирту та ФОП Носаненку Андрію - за матеріали для виготовлення обігрівачів – сушарок,

✅ торговій марці "Климовичі" за надані ковбасні вироби,

✅ працівникам міської ради, її виконавчого комітету та всім, хто знаходить час і долучається до корисної роботи: плетіння маскувальних сіток, пошиття устілок, в’язання шкарпеток та килимків, а також виготовлення засобів для обігріву.