Увага! Активізувались телефонні шахраї!

Дата: 21.03.2023 11:58

⚡️ Останнім часом знову почастішали повідомлення від  жителів громади, що їм телефонують невідомі особи і від імені міського голови пропонують послуги з посередництва у проведенні операцій з нерухомістю.

🔻 Офіційно повідомляємо, що Олександр Заборовець ні в яких операціях з нерухомістю не виступає ні гарантом, ні посередником, не співпрацює з колекторами по вибиванню боргів та не бере участь в інших сумнівних справах та щахрайських схемах.

❗️ Шановні жителі міста Ватутіне, сіл Скаливатка, Юрківка, Стецівка та Чичиркозівка! Якщо ви станете свідком подібних діянь, просимо негайно про таке інформувати правоохоронні органи.

❗️ Не ведіться на провокаційні повідомлення і не дозволяйте собою маніпулювати. Не довіряйтесь будь-кому,  проводьте майнові операції лише у перевірених нотаріусів. Це збереже ваші статки і майно.