Спільні зусилля керівництва громади і депутатів дають результат

Дата: 29.03.2023 16:10

▫️  За сприяння керівника благодійної організації «Благодійний фонд "МХП-ГРОМАДИ" Тетяни Волочай, депутата Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина» Семена Радченка та депутата Ватутінської міської ради Людмили Храмцової  наша громада отримала заморожені тушки бройлерів для компактно проживаючих осіб з числа внутрішньо переміщених та для виготовлення тушонки на потреби захисників України.

▫️  Сьогодні 435 кг  було відвантажено Благодійній організації «Благодійний фонд "Вефізда" з м.Дружківка Донецької області та благодійній організації "Дім милосердя", де знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи, переважна частина з яких мають проблеми зі здоров’ям та ведуть малорухомий спосіб життя.

▫️  Решта курячого м’яса (585кг) буде оперативно перероблено на тушонку для забезпечення потреб наших воїнів.

▫️  Дякуємо за отриману гуманітарну допомогу і сподіваємось на продовження плідної співпраці.