Увага! Важлива інформація

Дата: 14.04.2023 15:59

У ВАТУТІНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА ВЕЛИКДЕНЬ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ ЗМІН

‼️ На Великдень у Черкаській області та, зокрема, у Ватутінській громаді продовжує діяти комендантська година з 00:00 до 04:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях, за винятком сигналу повітряної тривоги.

🥨 Святкування Великодніх свят вже другий рік поспіль відбуватиметься в умовах воєнного стану, тож закликаємо мешканців громади віддати перевагу богослужіння онлайн та залишатися вдома. Такі заходи необхідні першочергово задля безпеки мирного населення.

🥨 Утім, віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися у храмі на цілу ніч. Освятити великодні кошики люди зможуть після завершення комендантської години.