Вітання з Великоднем

Дата: 16.04.2023 08:37

Фото без описуШановні мешканці Ватутінської громади!

Щиро вітаємо з Днем Світлого Христового Воскресіння! Святом, яке завжди несе світло, любов, добро, надію на відродження.

Незважаючи на усі труднощі, які випали на нашу долю, долю нашої країни, ми з великою вірою зустрічаємо цей день. Адже нашу віру у перемогу добра над злом, світла над темрявою неможливо зламати.

У наш дім неодмінно повернеться мир і спокій. Ми будемо радіти звичайним людським речам. Нехай у ці Великодні дні наші думки, слова будуть скеровані на мирне життя, на перемогу. Подякуймо військовим, які мужньо боронять нашу незалежність, захищають нас із вами.

Бажаємо вам i вашим рідним в цей день відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай Господь дарує мир на довгі літа, надихає на дoбpi справи. Нехай Пасхальне Свято стане початком нового життя – кращого i добрішого!

Перемоги нам! Щастя та благодаті Божої з небес.

І нехай по всій лунає Україні – Христос воскрес! Воістину воскрес!

З погою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет