Наші вітання ювілярці

Дата: 21.04.2023 09:43

💐 Сьогодні свій 95 – й день народження відзначає шанована в місті та на Звенигородщині жінка, колишня головна лікарка Звенигородської центральної районної лікарні Валентина Федорівна Ювченко.

💐 Жінка, яка завжди залишалась вірна справі, якій присвятила своє життя. Завдяки вмілим рукам лікаря акушера – гінеколога не один десяток діток побачило світ, багатьом жінкам вона подарувала радість материнства, рятувала здоров'я, а іноді й життя.

💐 95 років зовсім трохи відокремлює від вікового ювілею. В цей день ми бажаємо ювілярці й надалі залишатись такою мудрою, доброю, життєрадісною, щирою. Завжди бути в гуморі та відчувати себе на "відмінно", міцного здоров’я та життя під мирним небом.

💐 Нехай здоровими і щасливими будуть рідні і близькі їй люди, а оселя повниться достатком, подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі нехай залишаться в минулому, яке Ви змогли гідно прожити.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет