Три родини громади з новим житлом

Дата: 24.04.2023 16:31

Фото без опису🏠 Питання забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов, є край важливим і важким, адже вже тривалий термін часу нового будівництва  у місті не проводилось, а квартирна черга постійно збільшується.

📃 Віднедавна ця проблема трохи зрушила з місця. Завдяки зусиллям відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи до вільного житлового фонду громади  перейшли три квартири відумерлої спадщини.

🗝 І вже сьогодні ордери на однокімнатну та трикімнатну квартири міський голова Олександр Заборовець вручив пільговикам позачергової черги: інваліду війни Мельнику Сергію та матері-героїні Мельник Тамарі.

Фото без описуФото без опису

🗝 Також приємна подія сьогодні відбулась і в житті внутрішньо переміщеної особи Геннадія Семичасного, який прибув у нашу громаду з Донеччини. Йому міський голова вручив ордер на тимчасове житло.

🔹 Вітаючи з отриманням квартир, очільник громади побажав родинам щасливого життя під мирним небом,  здоров’я, сімейної злагоди та радості.