37-і роковини Чорнобильської трагедії у навчальних закладах громади

Дата: 28.04.2023 12:11

Фото без опису🔸26 квітня в закладах освіти громади пройшли заходи з відзначення 37-х роковин Чорнобильської катастрофи. Проведені виховні години: «Пам’ятаємо і вшановуємо» «Чорнобиль –горе і біль», «Чорнобиль…Катастрофа… Пам’ять…»,«Екологічні наслідки Чорнобиля» .

🔸В бібліотеках організовані тематичні книжкові виставки та інсталяції Серед учнів початкових класів проведені конкурси малюнків та виставки робіт переможців.

Фото без описуФото без опису

🔸Учні початкових класів Ватутінського ліцею №2 вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятника Героям  ліквідаторам і потерпілим від аварії на ЧАЕС.

🔸Для старших здобувачів освіти організовано перегляд тематичних фільмів з подальшим обговоренням трагедії, що сталась 37 років тому.