Допомога захисникам продовжується

Дата: 28.04.2023 16:03

Фото без опису🔹 Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими. І щоб допомагати іншим людям, не обов’язково бути сильним і багатим, а досить мати добре серце. Вважається, що справи, які зроблені від щирого серця, завжди повертаються сторицею і приносять душевну рівновагу.

🔹 Протягом цього тижня волонтерам для передачі військовослужбовцю на Донеччину передано 32 банки тушонки, 24 банки каші з м’ясом, 4 банки квашених помідорів, 4 банки маринованих огірків, 4 банки маринованих кабачків, 12 банок овочевого салату,

Фото без описуФото без опису

✅ волонтеру Андрію Носаненку, який днями планує поїздку на Донеччину, передано 4 лампи на сонячних батареях, 3 спальники, а також ліки та медикаменти для санітарної частини бригади ЗСУ,

✅ 5 мешканців громади, які відправляються на війну, забезпечені продуктовими наборами.

✅ Маємо зворотній зв'язок із бійцями, яким раніше направляли допомогу, – фото з підтвердженням в отриманні  передачі, та подякою.

✅ Плетіння маскувальних сіток – стало для нас повсякденною роботою, і для її виготовлення придбано спеціальний матеріал – спандбонд. Тож прохання до всіх небайдужих мешканців громади долучатись до виконання цієї вкрай потрібної роботи, адже на сітки є багато замовлень від військових.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🙏 Щиро дякуємо всім, хто своєю невтомною працею дає можливість підтримувати наших бійців, які відбивають ворожу навалу:

✅ Роману та Руслану Лисенкам (магазин "Фунтик"), які надали 20 кг сала для приготування вареників,

✅ благодійній організації "Ватутінський центр соціальної опіки "Дім милосердя" за виготовлення тушонки,

✅ благодійній організації "Єдність та порозуміння" за надані ліки та медикаменти, а також за матеріал для плетіння сіток,

✅ Також щира подяка Сергію Яременку за наданий транспорт для перевезення відсіву для благоустрою кладовища,