Новообраний депутат міської ради отримав посвідчення та значок депутата

Дата: 08.05.2023 17:24

🔸 Сьогодні міський голова Олександр Заборовець вручив депутатське посвідчення та значок новому члену депутатського корпусу Ватутінської міської територіальної громади VIII скликання Сергію Воронюку. Він увійшов до складу міської ради від політичної партії «За майбутнє» замість Василя Черненка, який нещодавно достроково склад депутатські повноваження.

🔸 Міський очільник та секретар міської ради Алла Чорнобай побажали обранцю громади плідної діяльності на користь виборців, натхнення і сумлінності під час виконання депутатських повноважень, мирного неба і побільше позитивних і щасливих подій у житті. А ще міський голова побажав депутату Божого захисту, адже Сергій нині перебуває в лавах ЗСУ і боронить країну від ворога.