Запрошуємо взяти участь у ярмарку

Дата: 09.05.2023 12:06

🔹 Шановні жителі та гості Ватутінської міської територіальної громади!!!

🔹  28.05.2023 на Площі Соборності (біля міського Палацу культури) о 12:00 відбудеться благодійний ярмарок "Разом до Перемоги!!!"

🔹 У тяжкі для нашої держави часи, дуже важливо обєднатися задля великої мети – нашої Перемоги!

🔹 Просимо максимальної  участі в заході  підприємств, установ, організацій , приватних підприємців та усіх небайдужих мешканців громади!

🔹 Проведемо час корисно та підтримаємо ЗСУ, не забуваймо, що саме завдяки військовим, які боронять нашу землю, у нашій громаді сьогодні спокійно, і ми маємо можливість створювати надійний тил для них.

🔹 Частина коштів від реалізованої продукції на благодійному заході, буде внеском нашої громади у майбутню Перемогу і спрямовані на потреби ЗСУ.

🔹 Єднаймося і пам’ятаймо, що наша сила — саме в згуртованості!

➡️ За більш детальною інформацією щодо участі у ярмарку, просимо звертатись за тел.: 098-751-78-38 Тарарук Марина Олександрівна