Тримаємо культурний фронт!

Дата: 15.05.2023 08:30

Фото без опису12 травня 2023 року, за ініціативи відділу культури і туризму Ватутінської міської ради та з метою збору коштів на потреби ЗСУ, з дотриманням вимог воєнного стану та обмежень, в Стецівському сільському Будинку культури відбувся благодійний концерт «Разом до перемоги».

Концертна програма складалась із виступів аматорських  колективів художньої самодіяльності господарів закладу - Стецівського СБК: аматорського фольклорного вокального жіночого колективу «Вербиченька», аматорського танцювального дитячого колективу «Барвінок», вокального дитячого колективу «Зорепад»,  а також запрошених колективів з с.Юрківка: троїстих музик, сімейного дуету та сольного виконання Анастасії та Володимира Пухальських; з Чичиркозівського сільського клубу: аматорського фольклорного вокального жіночого колективу «Джерело», танцювального колективу «Криниченька», дуету «Калинонька»;  аматорського фольклорного колективу «Скаливатчанка» Будинку культури села Скаливатка; від Ватутінського міського Палацу культури: народного вокального ансамблю «Калина» та народного аматорського рок-гурту «Постскриптум».

Під час заходу було зібрано 4252 грн благодійних коштів, які вже перераховані на рахунок БО «Єдність та порозуміння».