Прощання із загиблим на війні Героєм

Дата: 15.05.2023 12:13

Фото без опису▪️ Завтра, 16 травня, громада прощатиметься із Сергієм Олєйніковим, який віддав своє молоде життя за мир в країні.

▪️ Гідно зустрінемо і проведемо Героя живим коридором, який розпочнемо формувати о 10.20 від переїзду, вулицями Звенигородська, Захисників України, Храмова  до церкви Успіння Пресвятої Богородиці де відбудеться панахида.

▪️ По її завершенню, орієнтовно об 11.05, продовжуємо живий коридор від церкви, вулицею Храмова, Першобудівників, Звенигородська, проспектом Незалежності до площі Соборності, де буде прощання з Героєм.

▪️ Далі траурна процесія пройде проспектом Незалежності, вулицею Франка до будинку №7, де проживають рідні загиблого воїна.

▪️ Потім повертаємось вулицею Франка, рухаємось проспектом Незалежності (в сторону вулиці Ювілейна), вулицею Будівельна, Залізняка до кладовища села Скаливатка, де Героя буде поховано.