Сума боргу за надані послуги з теплопостачання зменшилась, але залишається ще суттєвою

Дата: 15.05.2023 16:34

На сьогоднішній день актуальним залишається питання по сплаті послуг з централізованого опалення. Заборгованість населення станом на 15.05.2023 становить 16 млн. 535 тис. 044 грн. 93 коп. Критичний рівень заборгованості підприємства перед газопостачальними організаціями за спожитий природний газ  ставить під загрозу своєчасний початок наступного опалювального сезону 2023-2024 рр.

Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж в черговий раз звертається до споживачів, які мають борги за опалення, з проханням щодо  погашення наявної заборгованості.

Разом з тим, підприємство теплових мереж висловлює щиру вдячність тим споживачам, котрі у такий непростий для всіх нас час сумлінно  сплачували та продовжують сплачувати за спожиті послуги з постачання теплової енергії.

У разі необхідності підприємство  йде назустріч власникам квартир у вирішенні питання погашення заборгованості шляхом укладення договору реструктуризації.

Порівняно з попередніми даними про загальну заборгованість за послугу з постачання теплової енергії та заборгованість по будинках від суми 680,00 грн. станом на 01.05.2023 спостерігається тенденція у бік зменшення заборгованості, а саме: загальна заборгованість станом на 15.05.2023 зменшилась на 1 млн. 010 тис. 957 грн. 42 коп., а заборгованість від суми 680,00 грн. зменшилась на 570 тис. 678 грн. 78 коп.

Нагадуємо, що рахунки можна сплатити за допомогою онлайн сервісів через особистий кабінет платіжних систем: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін., через каси банківських установ та Ватутінського комунального підприємства теплових мереж за встановленим графіком роботи.

Сподіваємося на вашу підтримку та розуміння!

Разом до перемоги!

Миру нашій Україні!