Вишиванка –  оберіг душі української

Дата: 18.05.2023 14:53

Фото без описуЩорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки.

А все розпочалось  у 2006 році з ідеї  студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесі Воронюк, яка запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки.

Цю ініціативу швидко підхопили українці, представники діаспори та всі, хто щиро любить Україну і її культурне надбання. Нині це свято Всесвітнього масштабу, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

До свята може долучитись кожен охочий – для цього досить тільки одягти вишиванку, піти в ній на прогулянку чи на роботу.

Учасники свята не тільки залюбки одягають оздоблений етнічною вишивкою  одяг, а й на підтримку акції діляться світлинами.

Сьогодні у вишитому одязі прийшли на роботу і працівники органів місцевого самоврядування громади, члени виконавчого комітету. Приємно, що з кожним роком учасників свята української вишиванки більшає.

📷 І звичайно ж фото, яке вже стало  приємною традицією.