Про заходи, які видозмінюють наше місто

Дата: 18.05.2023 15:12

Фото без опису🔹Нині напружена пора проведення господарських робіт на території громади. Працівники благоустрою Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства  здійснюють косіння трави навколо узбічь вуличної мережі та на прибудинкових територіях, формують зелені паркани.

Фото без описуФото без опису

🔹 А днями на центральній алеї проспекту Незалежності встановлено 8 нових красивих лавок та триметрова лава по проспекту Дружби,15, які не тільки забезпечуватимуть комфорт жителів та гостей міста, а й суттєво покращили естетичний вигляд.

Фото без описуФото без опису

🔹Бочини лав  придбано за кошти бюджету громади, деревина надана приватним підприємцем Петром Кудрієм, влаштування проводили працівники виробничого управління житлово-комунального господарства.

🔹 Щиро сподіваємось, що жителі громади належно оцінять позитивні зміни і будуть дбайливо ставитись до майна громади.