Продовжуємо працювати на Перемогу
🟢 Воїни ЗСУ - найчудовіші та наймужніші люди, завдяки яким ми маємо можливість жити у безпеці. Ми щиро вдячні їм за це та, у свою чергу, своєю працею намагаємось робити все від нас можливе, щоб допомагати нашим воїнам здобувати перемогу.
🔷 Протягом тижня ⤵️:
➡️ через волонтерів, військовослужбовцям, які перебувають в районі Бахмуту, передано 4 маскувальні сітки
➡️ родинам військових для формування посилок передано 5 тактичних навушників і 1 бронежилет
➡️ не припиняється робота з плетіння маскувальних сіток – протягом тижня сплетено 3 великі сітки, які згодом будуть слугувати нашим бійцям у захисті позицій.
🙏 Щира подяка⤵️:
✅працівникам міської ради та виконавчого комітету, центру соціальних служб, а також активним членам громади та ВПО за наполегливу працю з виготовлення маскувальних засобів
✅ БО «Єдність та порозуміння» за потужну роботу із психологічної підтримки родин воїнів, які боронять країну від окупантів
✅ всім, хто своїми добрими справами надає допомогу військовим, веде волонтерську діяльність, діями і молитвами підтримує Збройні Сили України та наближає нашу Перемогу
✅ Продовжуємо працювати невпинно, адже нас єднає мета, яку ми можемо досягти лише разом!