Вони – гордість нашої громади

Дата: 29.05.2023 16:21

Фото без опису🔸Так співпало, що в День народження нашого міста додому повернулись двоє ватутінців, які нещодавно були звільнені з ворожого полону.

🇺🇦 Ми пишаємось нашими Героями і дуже раді, що вони нарешті вдома, що їм вдалося з честю перенести всі випробування, вистояти і залишитись гідними патріотами.

Фото без описуФото без опису

🇺🇦 Їх вдома відвідали керівники громади на чолі з міським головою Олександром Заборовцем,  депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, волонтери громади, привітали хлопців з поверненням із пекла, побажали якнайшвидшого відновлення.

🇺🇦 Цього дня відвідали також маму ще одного нашого воїна, якому на долю випало побувати у полоні ворога. Нині він знову у строю і боронить країну від окупантів. Очільник громади подякував мамі Героя за виховання сина-воїна, сина-патріота.