У справності змагались юні рятувальники

Дата: 29.05.2023 16:35

Фото без опису🧑‍🚒 26 травня на спортивному комплексі "Шахтар" відділом освіти Ватутутінської міської ради спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій України у Черкаській області проведено дружню зустріч Дружин юних рятувальників – пожежних.

🧑‍🚒 Цей захід мав на меті виховати в учнівської молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, вивчення традицій та історії служб пожежної безпеки та цивільного захисту України, а також задоволення потреб учнів, вихованців у професійному самовизначенні.

🧑‍🚒 У змаганнях взяли участь 6 команд Дружин юних рятувальників-пожежних:

«Прометей» - Ватутінський ліцей №1;

«Легіон» - Ватутінсьокий ліцей №2;

«Супергерої» - Ватутінська гімназія №1;

«Спалах» - Юрківська гімназія;

«Агенти 101» - Стецівська гімназія;

«Воїни світла» - Тальнівська гімназія №1.

🔥 Юні рятувальники мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, одягнути спорядження рятувальників та загасити умовну пожежу пожежними стволами. Також для них провели показ пожежно-рятувальної та спеціальної техніки, а також різного роду спецобладнання.

Фото без описуФото без опису

📋 За результатами усі команди були нагороджені почесними грамотами, м’ячами та солодкими подарунками.

🧑‍🚒 Подібні спільні заходи проводяться в рамках Меморандумів про співпрацю між рятувальниками, відділами освіти та територіальними громадами.