Чи є майбутнє у реабілітаційної послуги для ветеранів/захисників і захисниць від Ватутінської громади

Дата: 31.05.2023 17:07
Кількість переглядів: 35

Фото без опису🗣 У Ватутінській громаді 6 червня 2023 року о 14:00 в приміщенні Центру соціальних служб  (вул. Сонячна,4) відбудеться діалогова зустріч на тему "Чи є майбутнє у реабілітаційної послуги для ветеранів/захисників і захисниць від Ватутінської громади"

🔹Запрошуємо усіх небайдужих до діалогу!

🔹 У разі виявлення бажання взяти участь в обговоренні, повідомте про це до 2 червня (до 16:00) за  тел.: +380969706252)

🔹 Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.

🔹 Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень