Привітання від Звенигородської окружної прокуратури

Дата: 02.06.2023 09:00

Фото без опису🔹Приємним сюрпризом для Гаврилюків Карини, Івана, Кирила та Аліни, які влітку 2022 року разом з опікуном Шишкіною Любов'ю Яківною приїхали з Донецької області в м.Ватутіне, стало привітання з Міжнародним днем захисту дітей від Звенигородської окружної прокуратури.

🔹Місію вручення подарунків виконав Володимир Прудиус. Крім солодощів, Карина та Аліна отримали подарункові сертифікати в магазин косметики і товарів для будинку Prostor та шкільний рюкзак, а Іван і Кирило футбольні м’ячі.

🔹Попрощавшись з дітьми,  Володимир Прудиус зацікавився соціальною історією  дітей, яких війна змусила залишити рідну домівку, запропонував сприяння  у разі необхідності  захисту їх прав та інтересів.