Про головне за тиждень
✅ проведено святкові заходи з нагоди 76-ї річниці від дня заснування міста Ватутіне, свята останнього дзвоника та Дня захисту дітей
✅ на стадіоні "Шахтар" відкрили спортивний комплекс: дитячий майданчик та скейт – парк
✅ на базі центру соціальних служб працює Дитяча точка "СПІЛЬНО" від Української освітньої платформи за підтримки ЮНІСЕФ - це безпечний простір, де батьки та діти проводять час за цікавими та корисними заняттями
✅ в рамках допомоги нашим землякам-військовим, представникам родин захисників видано 10 пар тактичних кросівок, 1 тактичні навушники, придбані за кошти благодійної організації "Єдність та порозуміння", 1 маскувальну сітку, а також військовому, який перебував у відпустці, надано сухпайок та засоби гігієни
✅ працівниками ВУЖКГ на міському пляжу почищено водойму від водорості, відремонтовано та пофарбовано лавки, відремонтовано тіньові грибки та переміщено їх до водойми, встановлено 4 нові лавки, відновлено освітлення
✅ скошено траву по узбіччю вулиць Ювілейна та Миру, впорядковано квітники, сформовано крони лип по вул. Захисників України, пофарбовано сміттєві урни по вул. Звенигородській
✅ відремонтовано мережу освітлення в під’їзді будинку №30а по проспекту Незалежності, в підвальному приміщенні буд. №2 по вулиці Ювілейна та буд. №19 по проспекту Незалежності
✅ замінено лампи вуличного освітлення в сквері "Пам’ять"
✅ працівники господарської групи відділу освіти протягом тижня проводили ремонтні роботи з благоустрою територій закладів освіти
✅ в селах громади продовжуються роботи з упорядкування територій кладовищ, косіння трави та бур'янів
✅ вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, відділення з боксу, Антон Черняков зайняв І місце та завоював чемпіонський пояс у Міжнародному турнірі з боксу, який проходив в місті Констанца Румунія