Про засідання виконавчого комітету 8 червня

Дата: 08.06.2023 15:04

Фото без опису📝  Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Заборовець.

📝  До порядку денного були включені питання, які потребували термінового вирішення і за результатами їх розгляду прийнято 11 рішень. Зокрема визначено переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, внесені зміни до розкладу руху автобусних маршрутів загального користування, прийняте рішення про надання матеріальної допомоги громадянам, які отримують процедуру гемодіалізу та на лікування військовослужбовців, надано дозвіл на дарування нерухомого майна, право користування яким мають неповнолітні діти, а також ухвалено рішення щодо здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

️  З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці "Документи виконавчого комітету" – "Рішення виконавчого комітету" – "Рішення 2023".