Вітаємо випускників громади!

Дата: 09.06.2023 11:56

Фото без описуДорогі наші випускники!

👩‍🎓 Сердечно вітаємо вас із знаменним і довгоочікуваним днем – днем завершення навчання у закладах загальної освіти та початком дороги у доросле життя. Ви великі молодці, адже попри всі складнощі та випробування, успішно пройшли стежинами країни Знань і нині святкуєте випускний.

👩‍🎓 Цього року прощаються зі школою 124 випускники ліцеїв № 1 та № 2. Тож бажаємо вам доброго і легкого шляху під мирним небом у вільній, демократичній, європейській країні, цілеспрямованості, відсутності перешкод на шляху до досягнення важливих цілей, завжди залишатися вірними шкільній дружбі, не зраджувати свої мрії і добиватися найвищих результатів.

👩‍🎓 Нехай обрана вами професія приносить реалізацію намічених планів та мрій, емоційне задоволення та фінансову стабільність.

💐 Ваше життя буде радісним, яскравим, веселим і успішним, а цей прощальний вечір залишиться у вашій пам’яті красивою і доброю казкою з країни дитинства, адже попереду вас чекає бурхливий вир дорослого життя.

💐 Тож в добру путь, дорогі випускники!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет