Громада завтра прощатиметься із Олександром Танасієнком

Дата: 19.06.2023 18:59

Фото без опису▪️Завтра, 20 червня 2023 року, громада проведе в останню путь полеглого за Україну земляка Олександра Васильовича Танасієнка.

▪️Формуємо живий коридор з 13.30 від залізничного переїзду, по вулиці Звенигородська, проспектом Незалежності до площі Соборності, де о 13.40 відбудеться прощання з Героєм.

▪️Після церемонії продовжуємо живий коридор по ходу руху траурного кортежу: проспектом Незалежності до кругу по вулиці Ювілейна, далі до  повороту на Скаливатку, потім вулицею А.Кримського(Комарова)до будинку №23 по вулиці Кам'яниста (колишня Чернишевського).

▪️Після прощання біля батьківського будинку рухаємось по вулиці Кам'яниста, вулицею А.Кримського та Квітки Цісик (колишня Мічуріна) до  кладовища села Скаливатка, де Олександра буде поховано.

💙💛 Гідно проведемо нашого Героя до місця його останнього спочинку.