Громада попрощалась із загиблим на війні земляком

Дата: 20.06.2023 16:56

Сьогодні жителі громади з пошаною, стоячи на колінах, провели останньою життєвою дорогою, яку рясно встилали квітами, вірного патріота і сина України Танасієнка Олександра Васильовича, який 16 червня 2023 року біля населеного пункту Предтечине Краматорського району Донецької області отримав поранення, несумісне з життям.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Від імені громади щирі співчуття родині полеглого за вільну Україну Героя висловив міський голова Олександр Заборовець під час церемонії прощання на площі Соборності.

- Відійшов у вічність хоробрий воїн, люблячий син, брат та батько. Він був веселим, життєрадісним, привітним і своїм позитивом підбадьорював всіх довкола. Саме таким ми будемо пам'ятати Олександра, який з перших днів повномасштабного вторгнення пішов захищати країну від ворога, був заступником командира роти вогневої підтримки з морально-психологічного забезпечення військової частини, мав звання старшого лейтенанта і до останнього подиху залишився вірним присязі військового.

Олександр Васильович народився 1 лютого 1973 року в селі Скаливатка Звенигородського району Черкаської області.

Шкільні роки пройшли у Ватутінській загальноосвітній школі № 2, яку закінчив у 1990 році.

Військову службу він обрав за покликом серця і продовжив навчання в Нижньогородському вищому військово – будівельному командному училищі.

Значний відрізок часу був співробітником органів внутрішніх справ України, пізніше працював слюсарем у Ватутінському комунальному підприємстві "Водоканал".

Фото без описуФото без опису

Поховали Героя на кладовищі села Скаливатка з усіма військовими почестями.

Фото без описуФото без опису

Спи спокійно, наш Герою. Подвиг твого життя вже навічно вписаний в історію боротьби українського народу.

Герої не вмирають! Вони навіки будуть жити у нашій пам'яті, у наших серцях.