З турботою про внутрішньо переміщених осіб

Дата: 21.06.2023 14:53

Фото без опису🔹 20 червня 2023 року Звенигородською філією Черкаського обласного центру зайнятості проведено інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за участю Товариства Червоного Хреста. Про це інформує Ватутінський відділ Звенигородської Філії Черкаського обласного центру зайнятості.

🔹 Як зазначалось у ході зустрічі,  основна задача Товариства – підтримка ВПО на місцевому рівні, забезпечення потреб, що наразі виникають у людей, які вимушено переселяються з регіонів бойових дій та розпочинають життя на новому місці.

🔹 Волонтери Червоного Хреста Тетяна та Олександр ознайомили учасників заходу з історією створення ТЧХ, розповіли про свою діяльність та умови отримання допомоги за міжнародними програмами, вручили присутнім подарункові набори.

🔹В заході за допомогою засобів електронного зв’язку взяли участь 10 безробітних з числа ВПО, які перебувають на обліку у Ватутінському відділі Звенигородської Філії Черкаського обласного центру зайнятості.