23 червня – День державної служби

Дата: 23.06.2023 09:27

Фото без опису🔷 Працівників державних установ  щиро вітаємо з професійним святом - Днем державної служби,  яке відзначається щороку 23 червня.

🔷 Ваша діяльність відповідальна, повна викликів, але дуже необхідна та важлива.  Щоденною працею ви робите внесок в розвиток України, засвідчуєте свою вірність присязі державного службовця, демонструєте професіоналізм і патріотизм,  робите вагомий внесок у реалізацію прав і законних інтересів людини та громадянина, а також формуєте позитивний імідж держави.

🔷 Нехай ваш досвід, високі моральні якості, самовідданість справі та бажання служити людям і надалі сприяють добробуту громадян.

🌹 Бажаємо вам під мирним небом міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових здобутків та заслуженої шани від людей. І найголовніше – перемоги України та миру на нашій землі.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет