Рятувальники продовжують навчати малечу безпеці: урок, що мож еврятувати життя!

Дата: 25.06.2023 09:17

Фото без опису🧨💣 22 червня у Ватутінській територіальній громаді в закладі дошкільної освіти №6 "Світлячок", співробітники Звенигородського районного управління ДСНС провели виховну годину для малечі.

🧨💣 Дітки були ознайомлені з правилами поведінки з вибухонебезпечними предметами, рятівники демонстрували спорядження аварійно-рятувального автомобіля та 3-D макети вибухонебезпечних предметів. Також рятівники нагадали номери телефонів "101" та "102", за якими можна повідомити про підозрілі предмети або надзвичайні ситуації.

Фото без описуФото без описуФото без опису

👮‍♂️ А ще діти мали можливість приміряти спеціальний одяг рятувальників та тримати в руках аварійно-рятувальний інструмент – це викликало у дошкільнят захоплення та цікавість до професії рятувальника.