28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2023 01:06

Фото без описуУкраїнці! Ватутінська громадо!

🔹🔸 Щиро вітаю вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

🔹🔸 Конституція – це головний нормативно-правовий акт держави, яким закріплено основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, регулює відносини між державою та суспільством, гарантує права і свободи людини.

🔹🔸 Це життєве кредо України, це основа, на якій сформована Українська держава. Це документ, який декларує:

🖋 що Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою,

🖋 що людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека визнаються найвищою гідністю,

🖋 що всі громадяни вільні та рівні у своїй гідності та правах,

🖋 що у кожного громадянина є право на свободу та вільне вираження своїх думок і переконань,

🖋 що український народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади,

🖋 що українська мова є єдиною державною,

🖋 що українська земля – це наше основне національне багатство,

🖋 і найголовніше, що кожен українець має невід’ємне право на життя.

🔹🔸 Сьогодні все це у нас намагається відібрати наш тисячолітній московитський ворог, який розпалив вогонь повномасштабної війни. Московська влада намагається забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ, присвоїти українську історію, поцупити наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє.

🔹🔸 Але ми добре пам’ятаємо свій обов’язок – відстоювати свою Конституцію. І наші воїни ЗСУ стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. І за підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, за якою послідує притягнення до відповідальності держави -терориста.

🔹🔸 Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій території країни: від Ужгорода до Луганська, від Славутича до Севастополя, і Крим також буде українським.

🇺🇦 Миру нам усім після перемоги над московською нечистю.

🇺🇦 Слава Україні! Слава Конституції України! 🇺🇦

З повагою міський голова Олександр Заборовець