3 липня - День зенітних ракетних військ України Повітряних сил ЗСУ!

Дата: 03.07.2023 11:55

Фото без опису🪖 Щиро вітаємо  наших зенітників - сучасних атлантів, які тримають українське небо та вправно нищать так звану «другу армію» світу. Вам довірена надважлива місія, спільно з побратимами з інших родів військ протиповітряної оборони, берегти від ворожих обстрілів наші міста і  села, стратегічні об’єкти, позиції та людей.

🪖 Завдяки вашій вправності, мужності та самовідданості більшість ворожих "смертоносних носіїв"   знищуються і не досягають намічених орками цілей. Ми пишаємось вами!

🕯 Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять!

🙏 Ми молимось за кожного, за скорішу перемогу і бажаємо вам та вашим рідним і близьким мирного неба, здоров’я, сімейного затишку, злагоди, а також міцного здоров'я. І нехай бережуть вас небесні охоронці.

🔹🔸 Миру всім!

🇺🇦 Слава Україні! Слава Збройним Силам України! 🇺🇦

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет