Громада провела загиблого на війні земляка останньою земною дорогою

Дата: 04.07.2023 15:33

Фото без описуЗнову біль і сльози, крик душі і чергова порція люті до ворога, який забрав життя ще одного захисника рідної землі

🔘 Сьогодні Ватутінська громада на колінах, схиливши голови, не стримуючи сліз, у великій скорботі провела останньою життєвою дорогою, яку рясно встелили килимом із квітів,  загиблого на війні молодшого сержанта  командира другого стрілецького відділення Мелешка Сергія Сергійовича.

🔘 Життя його обірвалось 30 червня поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області при виконанні  бойового завдання.

🔘 Прощання відбулось на центральній площі, під звуки "Пливе кача...".

▪️ Від імені громади щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя висловив міський голова Олександр Заборовець.

📌 Немає таких слів, щоб заглушити  біль від втрати дорогого серцю сина, чоловіка, батька, справжнього патріота рідної землі, який з перших днів повномасштабної війни  став на захист країни, виконував бойові завдання наполегливо, проявляючи при цьому бойовий хист, мужність і стійкість.

Фото без описуФото без опису

▪️  Народився Сергій 2 червня 1970 року в місті Ватутіне. Закінчив школу №2, потім Шевченківський гідро-меліоративний технікум. Основи військової мудрості отримав під час  проходження строкової служби.

▪️  До війни працював  охоронцем на цегельному заводі, в мережі "АТБ", верстатником у ТОВ "ГАЛЕН-1".

▪️  У Сергія залишились батько Сергій Іванович, дружина Люба,  дочка Оля і син Олександр.

Фото без описуФото без опису

🔘 Поховали Героя на Алеї Слави з військовими почестями.

Фото без описуФото без опису

🙏 Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають. Вони живуть у наших споминах, у наших серцях.