Вітаємо з Днем рибалки

Дата: 09.07.2023 12:02

Фото без опису🐟Щиро вітаємо працівників рибної галузі, рибалок–любителів і професіоналів та усіх, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття зі святом – Днем рибалки.

🐟Особливі вітання спілкам рибалок, які роблять чимало для охорони навколишнього середовища, займаються впорядкуванням та зарибленням водоймищ, а також намагаються робити все для змістовного і комфортного дозвілля громадян.

🐟Бажаємо енергії, ентузіазму, натхнення, активного результативного відпочинку біля водного плеса, надійної наживки і щедрих уловів та мирного неба над головою.

🐟Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: у колі друзів, приємних людей, з хорошим настроєм. Нехай вам щастить, як в рибалці, так і в житті.

З найкращими побажаннями міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет