Запрошуємо на другу діалогову зустріч

Дата: 15.07.2023 21:04
Кількість переглядів: 49

Фото без опису🗣 У Ватутінській громаді 19 липня 2023 року в приміщенні Центру соціальних служб  (вул. Сонячна,4) відбудеться друга діалогова зустріч в рамках проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах”.

Цього разу  тема " Нові мешканці громади в розвитку освіти громади. Які аспекти освітньої системи потребують змін та як залучити до шкіл громади учнів  ВПО ".

🔹Запрошуємо усіх небайдужих до діалогу!

🔹 У разі виявлення бажання взяти участь в обговоренні цього важливого питання, повідомте про це до 17 липня (до 16:00) за  тел.: +380969706252)

🔹 Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.

🔹 Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень