16 липня — День бухгалтера і аудитора України

Дата: 16.07.2023 10:23

Фото без описуШановні бухгалтери Ватутінської міської територіальної громади!

Важко уявити галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід, професійні вміння та знання.

Робота бухгалтера вважається однією з ключових ланок будь-якого підприємства, організації, державного закладу та бізнесу. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, а також тримають руку на фінансовому пульсі.

Щиро вітаємо всіх бухгалтерів громади з професійним святом та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку і достатку, нових професійних звершень та якнайшвидшої Перемоги.

Зберігайте баланс та гармонію як на роботі, так і в сім'ї. І нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет