19 липня - День тренера України!

Дата: 19.07.2023 09:53

Фото без описуШановні тренери та ветерани спорту Ватутінської міської територіальної громади!

🏆 Вітаємо з професійним святом – Днем тренера!

🏆 Мудре наставництво у спорті, людська, а часом батьківська участь у долі вихованців - основа не лише спортивних перемог, а й життєвих.

🏆 Це велика відповідальність — вести за собою вихованців, на шляху до перемог учити терпінню і наполегливості.

🥇 Бажаємо усім спортивним наставникам високих стартів, переможних фінішів, уміло ділитися своїми вміннями та знаннями зі своїми вихованцями, відкривати їм новий, спортивний світ.

🥈 А ще міцного здоров'я, мирного неба над головою, і нехай ваші підопічні стають чемпіонами та заряджають енергією перемоги, досягають найвищих професійних та особистих висот, реалізують усі задумані плани.

🥉 Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет