Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 20.07.2023 17:22

Фото без описуСьогодні, 20 липня, відбулося засідання виконавчого комітету  міської ради, яке провів міський голова Олександр Заборовець.

Під час засідання було розглянуто 18 питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади: затверджено мережу закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та дитячо – юнацької спортивної школи на 2023 – 2024 навчальний рік, план проведення фестивалю патріотичної пісні з нагоди Дня молоді, ухвалені рішення, щодо захисту прав дитини, підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період та які стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцям та цивільним громадянам, пільг сім’ї загиблого військовослужбовця та низки інших питань.

З переліком розглянутих питань та прийнятими рішеннями можна ознайомитись на нашому офіційному сайті: Документи виконавчого комітету – Рішення виконавчого комітету – рішення 2023 - 20.07.2023.