"Немаленькі люди" - Валерія Пихатюк

Дата: 26.07.2023 09:30

«Раніше я трішечки скептично відносилась до громадської діяльності, я вважала, що найкраща громадська діяльність це працювати в Україні, платити податки, - ділиться Валерія Пихатюк. - Зараз я бачу, що все-таки це дуже важливо допомагати тим, хто не може собі допомогти, хто не може сам себе забезпечити»

На початку російського наступу на Київщину дівчина почала допомагати цивільним першим необхідним в рамках волонтерського центру Заради майбутнього України. А сьогодні допомагає військовим з Азову, 95-ї бригади, поліції, ДСНС.

Проєкт «Немаленькі люди» реалізовується за підтримки @USAID Україна і розповідає історії молодих людей - волонтерів, військових, медиків - які кожного дня допомагають наближати Україну до перемоги.