Олександр Заборовець привітав медиків з професійним святом

Дата: 27.07.2023 17:11

Фото без описуСьогодні в Україні  відзначають  День медичних працівників. Відповідно до Указу Президента України від 13.06.2023 №327/2023 віднині  за святом закріплена конкретна дата -27 липня.

З цієї нагоди міський очільник відвідав колективи закладів охорони здоров'я громади та привітав  охоронців здоров'я зі святом.

Фото без описуФото без опису

Він подякував медичним працівникам за самовіддану працю, за милосердя, професіоналізм та відданість обраній справі, які є надійною запорукою  надання якісних медичних послуг  та збереження здоров'я жителів громади і не тільки, адже послугами наших лікарів дедалі більше користуються мешканці навколишніх громад і регіонів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Очільник громади побажав медикам мирного неба, сімейної злагоди, фінансового добробуту,  достатку та Божої допомоги  у всіх починаннях.

Міський голова  виконав і приємну місію нагородження. Почесними грамотами виконавчого комітету були відзначені сестри медичні загальної практики – сімейна медицина комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" Ольга Вовченко та Лариса Полюга,  а також медичні працівниці комунального некомерційного підприємства "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради" Олена Сущенко -  сестра медична стаціонару інфекційного відділення терапевтичного підрозділу, та  Черновол Леся – сестра медична стаціонару приймальної палати терапевтичного підрозділу.

Подяки міського голови отримали: сестри медичні загальної практики – сімейна медицина КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" Бабушко Наталія (ФАП села Стецівка)  та  Іванова Любов , а також працівниці КНП "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради" Магула Катерина - сестра медична операційного загально-хірургічного підрозділу  та Стрижак Ольга – сестра медична кабінету функціональної діагностики консультативно-діагностичного відділення.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Олександр Анатолійович завірив, що влада громади докладає всіх зусиль задля того, щоб наша лікарня продовжувала функціонувати на належному рівні і зазначив, що об'єднавши старання з керівним складом лікарні ми обовязково зможемо досягти бажаних результатів.

На завершення Олександр Анатолійович побажав всім якнайшвидшої перемоги, повернення до мирного життя і щасливого і успішного  майбуття.