Вітаємо з Днем хрещення Київської Русі-України

Дата: 28.07.2023 08:49

Фото без описуДорога громадо!

Щорічно у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента, в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі-України. Цього року виповнюється 1035 років, як на нашу землю прийшло християнство.

Сьогодні це свято залишається надзвичайно актуальним, адже воно є тим орієнтиром, який здатний допомогти українському суспільству та українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення добра, примноження любові.

Нехай цей урочистий день духовно єднає нас, додає нам віру у добро та справедливість на землі. Нехай Господь допоможе нам подолати всі труднощі та з новими силами розвивати нашу країну.

Злагоди усім нам, мирного неба, духовної чистоти, успіхів у реалізації усіх задумів на благо України та нашої громади.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет