Вітання з Днем працівників торгівлі

Дата: 30.07.2023 09:17

Фото без опису🧮 В останню неділю липня своє професійне свято відзначають представники професії, без якої не можна уявити нашого життя, - працівники торгівельної сфери.

🧮 Ваша праця і творчий підхід до неї, професіоналізм та чітко організована робота позитивно вливають на фінансовий добробут та економіку громади та України.

🧮 В надскладних умовах війни сфера торгівлі продовжує свою роботу, багато її працівників стали волонтерами та забезпечують наших військових, внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто потребує допомоги, безкоштовним гарячим харчуванням, продуктовими наборами, засобами індивідуального захисту та всім необхідним.

💐 Щиро дякуємо за вашу працю та бажаємо стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів, привітних покупців, достатку і злагоди в родинах.

💐 Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, хай успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

Зі святом вас!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет