Завтра у громаді проводжатимемо в останню путь Владислава Кучерявого

Дата: 03.08.2023 15:35

З метою гідного вшанування нашого земляка Владислава Григоровича Кучерявого, життя якого обірвалось на війні, просимо  всіх небайдужих долучитись до формування живого коридору та церемонії прощання із захисником.

▪️Живий коридор формуємо з 10.20 від переїзду, далі вулицею Звенигородська, вулицею Захисників України до Церкви Успіння Пресвятої Богородиці, де відбудеться панахида.

▪️Після її завершення піша хода буде рухатись від церкви, далі вулицею Першобудівників, Звенигородська, проспектом Незалежності до площі Соборності, де пройде церемонія прощання.

▪️Далі продовжуємо живий коридор маршрутом руху траурної церемонії: проспектом Незалежності, вулицею Ювілейна, вулицями А.Кримського та Квітки Цісик до кладовища села Скаливатка, де Героя буде поховано.