Продовжуємо інформувати про головне за тиждень
Міський голова Олександр Заборовець та представник управління праці та соціального захисту населення взяли участь у Регіональному ветеранському форумі "ГРОМАДИ ‒ ЗАХИСНИКАМ" де відбувся обмін досвідом, напрацювання рішень та ефективних кейсів для гідної зустрічі наших захисників у громадах і надання їм потрібної допомоги
➡️ Діяльність комунальних підприємств
✅ працівниками ВУЖКГ:
✔️ відремонтовано лави та стіл біля буд.№28 по проспекту Незалежності; частково відремонтовані лави в сквері "Пам'ять"
✔️ відремонтовано внутрішньобудинкові електромережі в під’їзді будинку №4 по вул.Миру та по пр.Незалежності,30а
✔️ проводиться постійне прибирання об’єктів благоустрою загального користування: парку, скверу, тротуарів, газонів, автобусних зупинок по місту, пляжу та прибудинкових територій
✔️ проводиться косіння газонів проспекту Незалежності (від просп.Дружби до вул.Ювілейна)
✔️ пофарбовані обмежувачі швидкості по дорожній мережі пр.Незалежності;
✔️ влаштовано автобусну зупинку в с.Скаливатка
✔️ Прочищено від наносу узбіччя дороги по пр.Незалежності (від пр.Дружби до вул.Є.Іванченка) та частково по пр.Дружби
✅ в селах громади продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів
✅ працівники комунального підприємства теплових мереж продовжують проводити планові роботи по підготовці міської котельні та тепломережі до нового опалювального сезону
✅ КВП "Водоканал"
✔️ замінено засувку по вул. Госпітальна, виконано 50 заявок мешканців міста, зокрема по вулицях Будівельна, М.Грушевського, Миру, Залізнична (с.Юрківка), Короленка, відремонтовано трубопровід, збірку та монтаж насоса №2 на КНС "Пляж", відремонтовано розподільчі лотки на каналізаційних очисних спорудах, ведуться роботи по усуненню пошкодження електричного кабелю 10 кВ від ЦРП 10 до РП-06
➡️ Сфера соціального захисту
✅ управлінням праці та соціального захисту населення через ПК «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»» для призначення пільг та субсидій прийнято документи 14 осіб, 5-ти заявникам проведено акти обстеження матеріально побутових умов домогосподарства для призначення пільг та субсидій, прийнято та оброблено 13 заяв для призначення державних соціальних допомог, 2 заяви на виплату ВПО та 5 заяв для забезпечення технічними засобами реабілітації, зареєстровано 3 особи як внутрішньо переміщені особи, 3 підопічним проведені часткові ремонти помешкань, 3 особам з числа ВПО видано гуманітарну допомогу
✅ центром соціальних служб відвідано 6 сімей, з метою перевірки стану утримання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, 28 особам надано натуральну допомогу у вигляді б/в речей та взуття, надано допомогу 24 сім’ям, які опинилися в СЖО та ВПО, в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни
✅ з метою надання психологічної підтримки вразливим групам населення працівники центру соціальних служб проводять тематичні тренінги та зустрічі психологічного розвантаження. Зокрема цього тижня для людей похилого віку провели тренінг "Життя в новому форматі" на тему «Як навчитися керувати часом та не відкладати справи на потім», для осіб, які тимчасово проживають в БО «ВЦСО "Дім Милосердя", проведено заняття «Як я бачу себе в майбутньому»
➡️ Спортивне життя громади:
✅ Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, відділення з боксу, Черняков Антон з трьох поєдинків здобув дві перемоги на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, який відбувся з 19 по 31 липня в місті Плоєшть, Румунія та став V з 21 боксера у даній ваговій категорії.
✅ 29 липня на спортивному комплексі (стадіоні "Шахтар") відбувся шаховий турнір, в якому взяли участь шахісти з міст: Ватутіне, Тальне, Звенигородки та селища міського типу Катеринополя. Перемогу здобув ватутінський шахіст – Анатолій Тарасов.
✅ Команда "СК - Ватутіне" здобули перемогу в І етапі чемпіонату з футболу Звенигородського району , який відбувся 30 липня в смт. Лисянка Черкаської області, та вийшли у півфінал.