Вітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ

Дата: 06.08.2023 09:57

Фото без описуШановні воїни, ветерани та всі, хто пов'язав своє життя з Повітряними Силами Збройних Сил України!

Вітаємо з професійним святом - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Щиро дякуємо за захист повітряного кордону нашої країни, за сміливість і відвагу.

Протягом дев’яти років війни з путінською росією українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму та мужності. Вони йдуть на бойові вильоти, ризикуючи власним життям, рятуючи життя побратимів та всіх українців, гідно виконують свій військовий обов'язок.

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Бажаємо відважним захисникам та захисницям українського неба, успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, міцного здоров’я, щастя, успіхів у благородній справі служіння Батьківщині, а вашим родинам – злагоди і доброту.

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет